זריקת פרץ

יאללה בכפיים: ערוץ התרבות מציג את "ישיבה מזרחית", מדור חדש עם צדוק גרמה, נסיך ים תיכוני עם לב עמוק בהיפ הופ, שפוגש את השמות הגדולים במוזיקה המזרחית. לסיפתח, בואו להציץ במדף האפטרשייב של קובי פרץ

ynet | פורסם 10:28, 19/12/2008

 

ערוץ התרבות של ynet מציג מדור חדש, "ישיבה מזרחית", שיביא בכל שבוע ראיונות עם השמות הכי הגדולים במוזיקה המזרחית. את המדור מגיש צדוק גרמה, הבן של ניסים, ואמן בזכות עצמו במסגרת ההרכב "יאמאנז".


ןעוט...

פרץ עם האישה ענבל. פעם הוא היה שושו השועל 

 

גרמה, שינק מוזיקה מזרחית מהבית, התאהב בגיל 13 בהיפ הופ. למרות זאת, הוא רואה דמיון גדול בין ההיפ הופ למוזיקה ששמע בבית אבא. "לא סתם קוראים לה מוזיקה שחורה", הוא אומר. "אני בטוח שיש קשר הדוק בין שני הסגנונות ואני רוצה להראות לעולם הגדול מה זה מוזיקה מזרחית בצורה קצת שונה, עם הסטיגמות ובלי, כי ככה אנחנו אוהבים את זה...".


ןעוט...

אוהב שחור ולבן (צילומים: דודו אזולאי)

 

השבוע הוא קפץ אל קובי פרץ הביתה כדי לפגוש אותו בנעלי בית. רק במקרה של פרץ אין דבר כזה, כי בתוך הבית הוא מתוקתק כמעט כמו על הבמה. חוץ מסיור בבית המפואר שלו, פרץ סיפר על המעריצות והבגדים, על התמיכה מהרב ועל הנוף מהבית. גרמה גם הצטרף אל פרץ באירוע, כדי לראות אותו בפעולה.


ןעוט...

יקיים שלושה מופעי ענק

 

לפני שלושה חודשים הוציא פרץ את האלבום התשיעי שלו, "כמה אהבה", שנמכר עד עכשיו בכ-30 אלף עותקים. בינואר יקיים פרץ שלוש הופעות ענק, ב-8 בינואר בהיכל התרבות בתל אביב, ב-13 בינואר בהיכל הקונגרסים בחיפה וב-15 בינואר במשכן לאמנויות בבאר שבע. בחלק מהמופעים האלה יארח פרץ את הזמרת אישתאר ויבצע איתה דואט שנכתב במיוחד למופע.

 

הצטרפו וקבלו עדכונים שוטפים גם בטוויטר