קריקטורה ישראלית ב"טיימס סקוור"

קריקטוריסט מרחובות, אור רייכרט, נוטל חלק במרתון קריקטורות בינלאומי. קריקטורה שלו, המתארת את אובמה מנסה להתמודד עם משבר הכלכלה העולמי, מוצגת בימים אלו על בניין הרוייטרס שבטיימס סקוור בניו יורק. רייכרט: "זה כבוד גדול"

mynet | פורסם 10:04, 05/02/2009

הביא כבוד: אור רייכרט מרחובות, קריקטוריסט מוכשר, זכה לתהילה בקרב עולם הקריקטוריסטים כאשר קריקטורה שלו נבחרה להיות מוצגת באחד המקומות המרכזיים בעולם - על בניין ה"טיימס סקוור" בניו יורק.

 

מידי פעם נערכות תחרויות קריקטורות ברחבי העולם, ויש ישראלים שמנסים את מזלם וכישרונם מול מאות קריקטורות מרחבי תבל. בימים אלו מתקיימת תחרות מיוחדת במינה - מרתון קריקטורות בין לאומית של האתר www.buzzinews.com

 

התחרות מתפרשת על פני שנה, שבכל חודש בוחרים הגולשים את הקריקטורה הטובה ביותר, ובסוף השנה מתקיימת הצבעה כוללת. נושא התחרות כיום הוא הבאת הנושאים האקטואליים ומבט חיובי עליהם.האתר מתנהל כעיתון ומביא את הקריקטורות כידיעות מן השורה, אך הפעם במבט חיובי וכיפי.

 


ןעוט...

רייכרט. השתתף גם בתחרות באירן. "זו קפיצת מדרגה בשבילי"

 

החודש הזה זכה הקריקטוריסט הישראלי, אור רייכרט (25) מרחובות בנושא: "עיזרו לאובמה להציל את הכלכלה העולמית". הקריקטורה שלו מתפרסמת בימים אלו על בניין רוייטרס שבטיימס סקוור בניו-יורק.

 

אור רייכרט, חבר באק"י (איגוד הקריקטוריסטים הישראלי) זכה כבר בעבר להשתתף בתחרויות בינלאומיות, כולל באירן, דרך פורומים של קריקטוריסטים מכל העולם.

 

לאחר שזכה לשיחת טלפון ממנהל התחרות, הגיב רייכרט: "זו קפיצת מדרגה בשבילי, ואני מקווה שאני אגיע לסוף המרתון עם הכי הרבה קריקטורות, והכי הרבה הצבעות עבור הקריקטורות שלי. זה פשוט מדהים לחשוב שמאות אלפי בני אדם בניו יורק רואים את הקריקטורה שלך, באחד מהצמתים הגדולים והמוכרים בעולם, זה כמעט בלתי נתפס".

 

הצטרפו וקבלו עדכונים שוטפים גם בטוויטר