הנוסעת ששתתה יותר מדי

איך נראית נוסעת ששתתה קצת יותר מדי? איפה תוכלו לאכול עמוק מאוד בתוך ההר ואיפה תוכלו ללכת על שביל ההליכה הגדול בעולם? פארק חדש לנודיסטים נפתח במקום די צפוי וצילומים משדה התעופה שיגרמו לכם לקנא קצת. חדשות ערוץ החופש בקוויקי

שירי הדר והדר גת | פורסם 02:06, 07/09/2017

 

כל חדשות ערוץ החופש בקוויקי (צילום: חגי דקל)

הלבשה: זארה

 

אם שותים - לא טסים

לכל ציבור הטסים בקרוב - כדאי שתפנימו מה לא עושים לפני או במהלך הטיסה. הנוסעת לוסי נוריש מאנגליה עלתה לטיסה של חברת הלואו קוסט האירית, ריינאייר מהעיר ניוקאסל באנגליה אל אליקאנטה שבספרד, ולאחר זמן מה החלה לצרוח ולבעוט במושבים שלידה. הנוסעים בטיסה מספרים כי היא דיברה בקול לכל עובר אורח במהלך כל הטיסה מאחר וככל הנראה הייתה שתוייה לחלוטין.

צילום: Trinity Mirrorהנוסעת השיכורה ברגעי האמת בטיסת ריינאייר (צילום: Trinity Mirror)

גברת נוריש סיימה את הבקבוק כנראה כבר מוקדם בבוקר היות והטיסה המריאה קצת לפני השעה 11:00. בעקבות המקרה בודקים בחברה את האפשרות להגביל שתיית אלכוהול לפני השעה עשר בבוקר ולא לאפשר יותר משני משקאות אלכוהולים עבור כל נוסע בטיסה.

 

לאכול עמוק באדמה 

בזמן שמסעדות רבות מתאמצות לספק לסועדים נוף של ים, יער או אפילו נוף אורבני, מרענן לדעת שמסעדה חדשה באריזונה, ארה"ב מבטיחה נוף קצת אחר, קצת עמוק. כזה שרואים בעומק של כ-60 מטרים מתחת לפני האדמה.

הייתם אוכלים בעומק 60 מטרים מתחת לאדמה?

מסעדת קייברנס גרוטו: שילוב של טברנה עם מערה
 

המסעדה שנפתחה באוגוסט האחרון ונמצאת בגרנד קניון, בדרך 66 המפורסמת ובמרחק של שעתיים נסיעה מהפארק הלאומי של הקניון העצום. הירידה למסעדה היא דרך מעלית שעוברת 21 קומות, ובדומה לאורחים, גם האוכל שנעשה במסעדה מעל פני הקרקע, יורד באותה המעלית. בתיאבון.

 

השביל הגדול בעולם

ולמי שרוצה להוריד את האוכל אחרי המסעדה, כדאי לדעת ששביל ההליכה הגדול בעולם נמצא באותה היבשת, רק קצת צפונה. לאחרונה השלימו את בניית השביל הגדול בעולם בקנדה שנפרש על כעשרים וארבעה אלף קילומטרים, בהם אפשר לטייל, לרכוב על אופניים, על סוסים ואפילו לעשות סקי בחלקים מסויימים.

צילום: getty imagesהשביל הגדול בעולם בקנדה (צילום: getty images)
 

"השביל הגדול", כפי שהוא נקרא, נמתח בין שלושה אוקיינוסים כאשר בין לבין המטיילים יכולים להיחשף וליהנות מכל מה שלטבע במדינה הגדולה הזאת יש להציע. לנו לפחות יש את שביל ישראל.

 

הכניסה לעירומים בלבד

האירופאיים ידועים בתרבות ה"טופ- לס" ובכלל בקבלת הגוף העירום, בעיקר כשזה נוגע לחוף הים. אבל יש מי שלוקח את זה כמה צעדים קדימה וזאת כמובן צרפת הליברלית. פארק ציבורי בפריז פותח אזור מיוחד לנודיסטים.

צילום: Epicureanפארק לעירומים בלבד בפריז (צילום: Epicurean)
 

הפארק ממוקם במזרח הבירה ולמבקרים בו יהיה מותר לשהות שם בלבוש יום היוולדם בין השעות שמונה בבוקר לשבע וחצי בערב, כלומר בשעות היום בלבד שזה מעט משעשע. פתיחת המתחם הנטורליסטי בפארק היא חלק ממגמה של העיר להיות פתוחה יותר, בדיוק כפי שבאחת הבריכות בעיר מותרת שחייה בעירום שלושה ימים בשבוע. אם אתם בעניין אז כדאי למהר - מדובר בניסוי חברתי שנגמר בחמישה עשר באוקטובר.

 

הסלפי השווה בשדה

נקנח עם מספר תמונות משדות תעופה. אבל לא כאלה שקשורות למטוסים או אפילו לא לשדות עצמם. התמונות המדוברות הן בסך הכל תמונות סלפי של אנשים לא מוכרים עם אנשים מאוד מוכרים כמו למשל קארה דלווין, סלינה גומז, קניה ווסט, ניקולאס קייג' ועוד רבים וטובים.

הדוגמנית והשחקנית האמריקנית קארה דלווין בסלפי בשדה

סיי צ'ק אין: סלינה גומז בסלפי לפני העלייה למטוס

את כל התמונות הללו קיבץ עיתון הדיילי מייל הבריטי כדי להזכיר לכולנו שגם סלבס הם בני אדם רגילים שטסים במטוסים כמונו ועוברים דרך שדות תעופה כמונו. ואז נכנסים למחלקה ראשונה.

לונדון מחכה לך? הארי סטיילס נתפס לסלפי רגע לפני הטיסה
  

 

הצטרפו וקבלו עדכונים שוטפים גם בטוויטר